previous arrow
next arrow
Slider

Międzynarodowi partnerzy IFED

KLM

Kancelaria Adwokacka Łukasz Mikulski

Misją kancelarii jest zapewnienie klientowi spokoju. W procesach sądowych często strony kierują się niepotrzebnymi emocjami.
Dzięki adwokatowi ładunek emocjonalny nie wpływa na wyniki sprawy. To bardzo ważne, że Klienci czują się komfortowo i bezpiecznie. Dobra relacja i zbudowane zaufanie są podstawą naszej pracy.

3

Z Way to Excellence AG

Szwajcarska jednostka akredytująca programy studiów i szkoleń z zakresu Executive Education. Zrzesza międzynarodowy zespół ekspertów z dziedzin zarządzania, coachingu, konsultingu strategicznego 

2

Uczelnia Nauk Społecznych

Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz jednolitych studiach magisterskich a także studiach podyplomowych o profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania studentów i słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej.

Fundacja Razem Możemy Więcej LAR.GO

Fundacja wspierająca aktywizację osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami. Pomaga rozwijać niszowe kluby sportowe niezależnie od dyscypliny. Konsoliduje wiedzę oraz doświadczenie wielu organizacji partnerskich.  

Polskie Centrum Heurystyki

Polskie Centrum Heurystyki to przestrzeń do networkingu i rozwoju dla biznesu, nauki, sektora pozarządowego i społecznego.

Top Polish Brands

Mamy przyjemność poinformować, ze redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się wydać publikacje w formie książki pod redakcja Mileny Gołdy pt. „Zwykli, niezwykli. Historie ludzi sukcesu i polskich marek” – pierwsza taka publikacje biznesowa w formie serii wywiadów, wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm.

Akademia Kadr Europejskich

Fundacja Akademia Kadr Europejskich powstała jako wspólna idea młodych przedstawicieli środowisk akademickich, społecznych, administracyjnych i biznesowych podzielających dwa cele: wzmacnianie Polski na scenie europejskiej oraz lepsze zrozumienie Europy w Polsce.

Argo Navi

Grupa doradczo-szkoleniowa Argo Navi Dotacje i Eksport oraz Kancelaria Argo Navi Koćwin Sp.K. tworzą specjaliści z zakresu prawa, doradztwa funduszy unijnych, księgowości oraz działań eksportowych.